Paveikslas "Laumių Miškas"

Paveikslas "Laumių Miškas"

Puiki dekoro detalė Jūsų jaukiems namams. Stabilizuotų samanų paveikslas, gali būti kabinamas ant sienos arba statomas ant stalo. Nereikalauja jokios priežiūros, reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kad samanos nepakeistų spalvos. Išmatavimai 25x25 cm.

46,00 €
Su PVM

 

Puiki dekoro detalė Jūsų jaukiems namams. Stabilizuotų samanų paveikslas, gali būti kabinamas ant sienos arba statomas ant stalo. Nereikalauja jokios priežiūros, reikėtų vengti tiesioginių saulės spindulių, kad samanos nepakeistų spalvos. Su meile paruošime ir pristatysime į namus Vilniuje, ar kitame Lietuvos mieste!

Viskas labai paprasta! Išsirinkite Jums patikusią prekę, nurodykite pristatymo adresą, datą bei gavėjo duomenis ir mes su meile paruošime ir pristatysime Jūsų užsakymą.

Vilniuje ir Vilniaus rajone pristatome kiekvieną dieną, galimas pristatymas tą pačią dieną.

Kituose Lietuvos miestuose siuntas kurjeriai pristato tik darbo dienomis (pirmadienis – penktadienis), prašome užsisakyti bent 1 darbo dieną prieš pristatymą.

Jeigu turite pageidavimų, būtinai įrašykite juos komentare.

*SVARBU! Nuotrauka pateikiama, kaip pavyzdys, gėlių rūšis arba spalva (išlaikant piniginę vertę) ir pakuotė, pagal sezoniškumą ir tuo metu turimą gėlių asortimentą, gali keistis. Floristika – kūrybinis ir dinamiškas procesas, neįmanoma dukart paruošti tokios pačios kompozicijos. 

PVKSLS_LMMSKS

Mūsų el. parduotuvė naudoja slapukus. Naudodamiesi mūsų el. parduotuve Jūs esate susipažinę ir suprantate mūsų privatumo politiką.