Puokštė "Aš Floristas"
Puokštė "Aš Floristas"
Puokštė "Aš Floristas"
Puokštė "Aš Floristas"

Puokštė "Aš Floristas"

Peliukasflowers

Nuostabi dovana! Floristo improvizacija, kruopščiai atrinktos gėlės ir žaluma (komentare galite nurodyti pageidaujamą gėlių gamą, ar rūšį), pridedama keramikos arba stiklo vaza, taip pat "Flower Boost" milteliai, dailiai supakuota ekologiškoje pakuotėje. Jums beliks tik įpilti vandens į vazą ir pamerkti gėles. Su meile paruošime Jūsų užsakymą! Jeigu turite pageidavimų, būtinai juos palikite komentare.

Viskas labai paprasta! Išsirinkite Jums patikusią prekę, nurodykite pristatymo adresą, datą bei gavėjo duomenis ir mes su meile paruošime ir pristatysime Jūsų užsakymą.

Vilniuje ir Vilniaus rajone pristatome kiekvieną dieną, galimas pristatymas tą pačią dieną.

Kituose Lietuvos miestuose siuntas kurjeriai pristato tik darbo dienomis (pirmadienis – penktadienis), prašome užsisakyti bent 1 darbo dieną prieš pristatymą.

Jeigu turite pageidavimų, būtinai įrašykite juos komentare.

*SVARBU! Nuotrauka pateikiama, kaip pavyzdys, gėlių rūšis arba spalva (išlaikant piniginę vertę) ir pakuotė, pagal sezoniškumą ir tuo metu turimą gėlių asortimentą, gali keistis. Floristika – kūrybinis ir dinamiškas procesas, neįmanoma dukart paruošti tokios pačios kompozicijos. 

47,99 €
Su PVM

 
PKST-SLNPUK

Mūsų el. parduotuvė naudoja slapukus. Naudodamiesi mūsų el. parduotuve Jūs esate susipažinę ir suprantate mūsų privatumo politiką.